geri dönüşüm ülkemize ne yararlar sağlar, geri dönüşümün ülke ekonomisine yararları nelerdir?, plastik geri dönüşüm, plastik parçalama makinaları 05398920770 plastik kırma aliminyum kırma makinaları üretimi 02164829434

Posted by kablokirmasistemleri in 06. Jun, 2011, under Uncategorized

ANADOLU GERİ DÖNÜŞÜM MAK.METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

AND metal geridönüşüm makinaları üretimi olan makinalarımızla plastik parçalayıcı ve kırım makinalarıyla plastik geridönüşüm ile plastiklerinizi tekrar insanlığın hizmetine sunabilir çevreyi kirlilikten kurtarabilirsiniz geridönüşümle atık plastikler ekomomiye tekrar geri kazandırılıyor

60-80 LİK KABLO KIRMA MAKİNALARI ÜRETİYORUZ.

YURT İÇİNE VE YURT DIŞINA KABLO KIRMA MAKİNALARI ÜRETİMİ İÇİN BİZİ ARAYIN…

GERİ DÖNÜŞÜM NEDİR ANLAMI NEDİR? GERİ DÖNÜŞÜMÜN EKONOMİYE VE
Geri Dönüşüm Bizden Sorulur.
Firma Adı: Anadolu Makina
Sektör: Geri Dönüşüm
Kuruluş: 01/01/2009
Hakkında : Geri Dönüşüm Bizden Sorulur!
İletişim :Şirketimiz 2010 yılını ticari hayata başlangıç yılı olaraka seçmesi bir raslantı değildir. 1998 yılından itibaren alt yapısını oluşturmuş bilgi ve tecrübe birikiminden meydana gelen müşterisine sunarak yurtiçi ve yurtdışı rekabete karşı özgüven kendinde bulduğu için bu tarihte kurulmuştur.
Şirketimizin ürettiği makineler bilimum kablo geri dönüşüm ve metal ayrışımı sistemlerinden oluşmaktadır. Makinelerimiz sistemleri kullanıcılar tarafından beğenldiği kullanımı kolay olduğu ifade edilmektedir.
makinalarımiz fuarda iç ve dış kalitesiyle güven vermektedir.
Şirketimizin geri dönüşüm sistemlerini ilke olarak seçmesinin nedeni
– Çevreye duyarlı olması
– Ekonomiye kablolarının geri dönüşümünü sağlayarak katkı sağlaması
– İnsan gücünün asger-i düzeyde kullanılması
– Zaman bakımından fayda sağlaması
gibi etmenler şirketimizin ilkesi olmuştur. Kablo kırma sistemleri sayesinde Sanayide inşaat alanında ,elektrik elektronik sanayide kullanılan kabloların ekonomiye geri dönüştürülmesi çevre ve insan sağlığına zarar vermeden dönüşüm sağlamaktadır.
Bu sistemden önce kablolar yakılarak içindeki bakır alınır..Bu durum hem çevreye hemde insan sağlığına büyük zarar vermekteydi.
-Şirketimiz bu sistemi yaygınlaştırarak bu dönüşümün çevre ve insan sağlığına zarar vermeden ekonomimize geri dönüştürülüp katkı sağlanmaktadır.
Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti , çevre ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Ülkemizde son yıllarda oldukça sık duyulmaya başlayan bir kavramdır gere dönüşüm .ülke ekonomisine katkıları ise bence yadsınamayacak kadar fazladır.Örneğin Kağıt,Plastik ve Cam atıkların geri dönüşümü hem maddi olarak hemde ekolojik olarak ülkemize büyük katkılar sağlamaktadır.
Geri dönüşüm ile plastik atıkları kazanabiliriz.
Plastik malzeme, monomer yapısı ile karbon, hidrojen, oksijen, azot ve organik ya da inorganik elementlerden oluşmaktadır. Plastik malzeme atıldığında yaklaşık olarak 3000 yıl yeryüzünden yok olmamaktadır.Plastik geri dönüşümü sayesinde hem bu toprakları korumuş oluyoruz hem de 1 ton plastik ile 15000 Kw /sa tasarruf sağlamaktayız.

AND GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNA LTD. ŞTİ.
Des San Sit 113.sok C7 Blk.no:7 Ümraniye
Telefon : 0216 482 94 34
Fax : 0216 499 50 89
MOBİL : 0539 892 07 70

Ticaretimiz.com’un rehber kategorisi: İstanbul’daki Endüstriyel temizleme ekipmanları

GÜRSEL GÜRCAN

05398920770

gursel@ayat.com.tr

skype:gurselgurcan

Etiketler: geri dönüşüm ülkemize ne yararlar sağlar, geri dönüşümün ülke ekonomisine yararları nelerdir?, plastik geri dönüşüm, plastik parçalama makinaları

ANADOLU GERİ DÖNÜŞÜM MAK.METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Leave a Reply